O nas

 Szanowni Państwo,

 

Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi Firmy ALISTON w zakresie dochodzenia roszczeń finansowych, zarówno od podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych.

Obszar działania naszego biura to cała Polska. Realizujemy także wybrane sprawy w pozostałych krajach europy.

Prowadzimy średnio 3500 bieżących spraw windykacyjnych na terenie kraju, dlatego możemy zaoferować pełen profesjonalizm w świadczeniu usług windykacyjnych wobec dłużników.

Jesteśmy firmą doświadczoną, zajmujemy się windykacją od kilku lat, przez ten okres wypracowaliśmy metody, które sprawiają, iż odzyskujemy skutecznie dla naszych klientów należności, które dla nich były „bezpowrotnie stracone”.

Naszym klientom oferujemy usługi w zakresie windykacji bezpośredniej, prowadzenia negocjacji polubownych z dłużnikiem, mediacji, prowadzenie spraw sądowych i egzekucyjnych, szukanie majątku dłużnika (sprawdzenie obejmuje obszar całego kraju), zbieranie materiału dowodowego w postępowaniach karnych przeciw dłużnikowi oraz inne wg zapotrzebowania. Zapewniamy pełny profesjonalizm prowadzonych działań.

Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy: przy zlecaniu nam spraw nie ponosicie Państwo żadnych kosztów. W zamian możecie się spodziewać podjęcia szybkich kroków zmierzających do odzyskania Państwa należności wraz z odsetkami.

Tylko w przypadku pozytywnego rozwiązania sprawy, czyli odzyskania zaległych należności ponosicie Państwo koszt związany z naszą obsługą, jednakże jest to tylko ułamek (niewielki %) odzyskanej kwoty, ponadto możemy to zrekompensować poprzez odzyskanie należnych odsetek.

Skuteczność naszego działania oparta jest na wypracowanych procedurach oraz doświadczeniu, jakie zdobyliśmy podczas wieloletniej działalności w branży windykacyjnej. Posiadamy zespół doświadczonych pracowników co sprawia, iż nasza skuteczność jest bardzo wysoka.

Co możecie Państwo zyskać korzystając z naszej oferty:

 

  • szybkie załatwienie większości spraw (załatwienie typowej sprawy trwa od 2 do 8 tygodni),
  • brak ryzyka poniesienia dodatkowych kosztów,
  • oszczędność drogocennego czasu, sprawami zajmują się profesjonaliści,
  • prowadzenie spraw na wszystkich etapach, prowadzimy skutecznie również sprawy po nieskutecznej egzekucji komorniczej,
  • sprzedaż długu naszej firmie i zamknięcie sprawy.

 

Zapraszamy do współpracy!!!